TARLALARIMIZ MÜSTECAP-DOĞANLAR-DEĞİRMENDERE ÇAKALLAR-ÇİĞDEM VE MÜSTECAP BÖLGELERİNDE. KISMEN TARLA DÜZ, KISMEN ORMAN TARLADIR. YENİ YENİ YLDIZI PARLAMAKTADIR. KUZEY MARMARA OTOBANI VE ORGANİZE SANAYİNİN BÖLGEYE GETİRECEĞİ YATIRIMLARLA 4-5 YIL GİBİ SÜREDE BU BÖLGELERİN ÇEHRALERİ DEĞİŞİP, YATIRIM MERKEZİNE DÖNÜŞECEKTİR. YATIRIM YAPMAYI DÜŞÜNEN YATIRIMCILAR İÇİN HER BÖLGEDEN DEĞİŞİK ÖLÇÜ VE MEBLAĞDAKİ ARAZİLERİMİZ SATIŞA SUNULMUŞTUR. İLAN GÜNCELLEMELERİMİZ HAFTALIK OLUP, FİATLARI VE m2.LERİ DEĞİŞİKLİK ARZEDEBİLİR. BU BÖLGEDE YATIRIM YAPMAYI DÜŞÜNÜYORSANIZ BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ.

FARKLI BÖLGELERDEN ARSA, ARAZİ, DAĞ TARLA, ZEYTİNLİK VE KONUT ALMAYI VE SATMAYI DÜŞÜNDÜĞÜNÜZDE (UZMAN EMLAK ÖMER KALKAN) FİRMAMIZLA İLETİŞİME GEÇİNİZ. FİRMAMIZ EDREMİT MERKEZİNDEDİR. ŞUBEMİZ YOKTUR.. MESLEKTE 27 YILLIK TECRÜBEMİZLE HİZMETE DEVAM EDEN KURUMSAL FİRMAYIZ. www.uzmanemlak.com.tr SİTEMİZDEN DE FARKLI EMLAK  PORTFÖYÜMÜZÜ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

DOĞANLAR BÖLGESİNDE DAĞ TARLA, ORMANA YAKIN  1.420 m2.  8.000 m2.  ORTALAMA FİYAT 55-, 75.-TL/m2. ARASINDADIR.

DEĞİRMENDERE BÖLGESİNDE  DAĞ TARLA, 26.500 m2.  300.000.-TL.

ÇAKALLAR BÖLGESİNDE  36.765 m2. DAĞ TARLA.   960.000.-TL.

ÇİĞDEM BÖLGESİNDE  9.000 m2.  TARLA.   550.000.-TL BU BÖLGELERDEKİ ARAZİLERİMİZ HAFTALIK GÜNCELLENİR, ÖLÇÜLERİ VE FİATLARI DEĞİŞKENLİK GÖSTEREBİLİR.

 

 

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?